STRATEGIA BŁYSKAWICZNEGO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W TRZECH KROKACH

Szanowni Państwo

Widząc duże zainteresowanie tym blogiem, postanowiłem napisać drugi artykuł. Mam nadzieję że okaże się równie interesujący jak i pierwszy.

Chciałbym wskazać kierunki działań z naszej strony które według mnie są właściwe w celu odzyskania niepodległości naszego kraju.  Te działania mają charakter czysto informacyjny.  Możemy pokojowo, bez rozlewu krwi i zniszczeń materialnych, przetransformować istniejący system.  Ale nic nie przyjdzie samo.  Trzeba się będzie napracować, chociaż nie fizycznie, bo to co powinniśmy robic to uświadamiać ludzi, zmieniać ich światopoglądy, nie zmuszając ich do przyjęcia naszych poglądów, lecz do MYŚLENIA, a oni sami dojdą do tego co jest dla nich najlepsze.  Wielu ludzi jest patriotami, niestety wielu z nich jest również ignorantami… To nie ich wina… Dlatego należy docierać wszędzie gdzie się da! Aby rozjaśniać ludziom umysły, inspirować do samodzielnego myślenia… i działania…  POKOJOWEGO!!!  za pomocą informacji.

życzę przyjemnej lektury:

STRATEGIA BŁYSKAWICZNEGO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W TRZECH KROKACH

KROK 1
Wybór odpowiedniego człowieka na prezydenta Polski.

Tutaj macie odpowiedź kto wg mnie jest tym najwłaściwszym:

https://bontonek.wordpress.com/2015/01/31/wybory-prezydenckie-w-polsce-2015/

Trzeba podjąć wszelkie kroki aby się go udało tak rozpromować aby wygrał, bo NASZ POLSKI PRAWDZIWY prezydent to podstawa dalszych działań.

Prezydent w Polsce ma pewne uprawnienia:
 Podpisuje wszystkie ustawy – więc te niekorzystne dla nas może zablokować
 Może rozwiązać sejm i zwołać nowe wybory

Jak widać to nie tylko postać reprezentacyjna. To może być podstawa, poczatek kolosalnych zmian. Każdy powinien się więc zaangażować w promocję wszelkimi środkami aby wygrał ten najwłaściwszy, bo tutaj już nie chodzi tylko o zablokowanie ruinowania materialnego naszego kraju, ale także o utrzymanie niezależności terytorialnej już w tej chwili.

W chwili obecnej trwa totalna wojna informacyjna – trwa walka o zdobywanie dusz. Jesli jeszcze ktoś nie wie jak działać i w jakiej rzeczywistości się poruszamy, to zapraszam na wykłady:

KROK 2
Jeśli uda nam się wprowadzić naszego kandydata na fotel prezydenta to trzeba do niego pisać POSTULAT o obowiązkowy przydział broni dla każdego obywatela

Tutaj informacja na temat realnego prawdopodobieństwa kolejnego rozbioru Polski:
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/46550-g%C5%82%C3%B3wny-ideolog-kremla-%E2%80%9Enadesz%C5%82a-epoka-imperi%C3%B3w-pa%C5%84stwa-narodowe-to-prze%C5%BCytek-wszystko-co-znajduje-si%C4%99-mi%C4%99dzy-nami-a-niemcami-musi-znikn%C4%85%C4%87%E2%80%9D

oraz tutaj o realnych zagrożeniach:
http://www.bibula.com/?p=77551

Trzeba wymyślić strategię obrony, bo w tej chwili jesteśmy bezbronni, biorąc pod uwagę osłabione wojsko, jego złe morale, jego niską liczebność, które nie wróżą nic dobrego dla ewentualnej obrony naszych granic.
W takiej sytuacji chyba najbardziej realnym i najszybszym sposobem uniknięcia rozbioru, byłoby rozdanie broni każdemu obywatelowi i bardzo szybkie przeszkolenie każdego z nich. Myślę że takie przeszkolenie jak używać broni nie powinno zająć więcej niż 1 do kilku dni.
Z pewnością wróg zastanowi się dobrze zanim zaatakuje nasz kraj, bo walczyć z 30 paro milionową armią i to nie na swoim terenie, to nie jest takie proste. Takie rozwiąznie jest stosowane w Szwajcarii. Teoretycznie więc jest szansa uniknięcia tego rozbioru. Mamy jednak główny problem do rozwiązania. Potrzebujemy wodza który zadecyduje o tym aby każdy posiadał taką broń. Oraz musimy odpowiedzieć na pytanie: skąd wziąć tyle broni naraz? Nawet jeśli przywódca da zarządzenie aby każdy Polak posiadał broń i przeszedł przeszkolenie, to może być problem z dostarczeniem takiej broni do Polski, jesli miałaby być importowana. Bo jak tylko nasi oprawcy się dowiedzą że mamy dostać broń to zrobią wszystko abyśmy jej nie dostali… mogą więc zablokować dostawę takej broni na teren Polski. Mam nadzieję że jest w Polsce jakaś fabryka która broń produkuje…. bo inaczej to jestesmy naprawdę zgubieni…
Podstawą więc wszelkich działań jest odpowiedni PREZYDENT – silny, mądry, energiczny, patriotyczny.

KROK 3
Jeśli mielibysmy już właściwego prezydenta to koniecznie powinien on nalegać na INTRONIZACJĘ Chrystusa na króla Polski

Uwierzcie mi, tutaj nie chodzi o to abyśmy sie stali krajem ekstremalnych katolików, o nie! Tutaj chodzi o utrzymanie naszej cywilizacji łacińskiej, która jest oparta na dobru, wolnosci i prawdzie.

Tutaj o cywilizacjach jeśli jeszcze nic o nich nie wiesz:

http://harfor.pl/tag/feliks-koneczny/

Jedyna ostoją tych wartości w świecie obecnym jest kościół katolicki. Choć niestety na chwilę obecną nie widać namacalnych działań ze strony kościoła, miejmy nadzieję na wzmożone modlitwy i że księża zaczną odprawiać modły za naszego kandydata i że wygra on również dzięki wsparciu kościoła.

Jeśli chodzi o tę INTRONIZACJĘ, to tutaj jest jeszcze inny aspekt tej sprawy, a mianowicie ogłaszając Chrystusa królem Polski, automatycznie opowiadamy się za zachowaniem naszej cywilizacji łacińskiej, usuwamy naszych zaborców i żydowsko?-niemieckie? wpływy z kościoła, z naszego rządu i z naszego kraju.

I to jest sedno sprawy…

Być może dlatego tak trudno ogłosić tę INTRONIZACJĘ, którą już dawno chciano zrobić….

Link do koronacji jakby ktoś jeszcze nie słyszał:

http://intronizacja.pl

POŁĄCZMY SIŁY – DZIAŁAJMY – UŚWIADAMIAJMY NA WSZELKIE SPOSOBY!

Poniżej link do strony gdzie można wyrazić swoje poparcie dla nowych idei i zmian.  Na razie jest tam trochę bałaganu bo strona jest nowa, ale myślę że wkrótce ta sytuacja się zmieni i zapoczątkuje nowy rozdział w naszym życiu i kraju.  Gorąco zachęcam.

https://1polska.pl/

A tutaj poniżej link do artykułu Pani Izabeli Litwin http://jestesmyzmiana.pl/   http://glosulicy.pl/

z konkretnymi propozycjami reform ekonomicznych.  Bardzo inspirujący artykuł:

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-akcje-i-inicjatywy/item/46637-likwidacja-%C5%9Bwiatowych-rynk%C3%B3w-finansowych-warunkiem-koniecznym-budowy-nowego-ustroju-spo%C5%82ecznego

1 komentarz do “STRATEGIA BŁYSKAWICZNEGO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W TRZECH KROKACH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s